AURALAR NASIL GÖRÜLÜR VE OKUNUR?

 

Auralar Nasıl Görülür ve Okunur?

Auralar, tüm canlıları çevreleyen enerji alanlarıdır. Genellikle bir aura, frekans seviyesine bağlı olarak belirli bir renge sahip olabilir.

 

Auralar genellikle vücudunuzdan yaklaşık 90 cm uzağa uzanır.

 

Hepimiz auraları göremesek de, çoğu zaman onları sezgisel olarak hissedebiliriz. Bu genellikle, kendilerinde ışıltı varmış gibi görünen birini gördüğümüzde veya birisi yanımızdan geçerken veya kişisel alanımıza girdiğinde rahatsız hissettiğimizde ifade edilir.

 

 

Auralar Nasıl Görülür:

 

1-  Kendi auranıza bakmak istiyorsanız, açık renkli, düz bir arka planın önünde ve en az 60 cm uzakta, bir aynanın karşısında durun.

2-  Dikkatinizi omuz ve boyun arasındaki L şeklindeki noktaya odaklayın. Bu alana bakmaya devam edin.

3- İlk başta beyaz veya berrak bir parıltı görebilirsiniz, ancak odaklanmaya devam ettikçe ve göz hattınızı vücudun geri kalanına doğru genişlettikçe, bu parlaklık bir renge dönüşmeye başlayacaktır.

 

Kırmızı: Bu, enerjik ve maceracı bir kişiyi gösterir. Aynı zamanda fevri ve çabuk öfkelenen birini de gösterebilir.

 

Sarı: Bu, zeki ve mantıklı bir kişiyi gösterir . Keskin gözlemcilerdir, eleştireldirler ve çok bağımsızdırlar.

 

Pembe: Bu, başkalarının arkadaşlığından hoşlanan, çok besleyici ve sevgi dolu bir kişiyi gösterir. Doğal şifacılardır, hassastırlar ve güçlü hayal güçleri vardır.

 

Yeşil: Bu, aynı zamanda çok çalışan, oldukça yaratıcı bir kişiyi gösterir. Mükemmeliyetçi olabilirler ve genellikle iyi liderler olurlar. Cömert, saygın ve sağlık bilincine sahip kişilerdir.

 

Turuncu: Bu, dikkat çekmekten ve ilgi odağı olmaktan hoşlanan, son derece sosyal bir ruhu gösterir. İnsanları memnun ederler, vermeye isteklidirler ve başkalarının duygularıyla çok uyumludurlar.

 

Mor/İndigo: Bu, felsefi ve meraklı, oldukça psişik veya sezgisel bir kişiyi gösterir. Ketum olarak algılanabilirler ve genellikle hayvanlarla, doğayla ve çocuklarla çok iç içedirler. Sevecen bireylerdir ancak çoğu zaman bağlılığı sevmezler.

 

Mavi: Bu, birçok fikir ve vizyona sahip güçlü bir iletişimciyi gösterir. Ayrıca sezgisel ve son derece zekidirler. Duygular söz konusu olduğunda sakindirler ve doğuştan motive edici ve ilham vericidirler. Zaman zaman işkolik ve manipülatif olabilirler.

 

Altın: Bu, etrafını güzellik ve sanatla sarmayı seven çok yaratıcı bir ruhu gösterir.  Başkalarının arkadaşlığından hoşlanırlar ve genellikle çok çekicidirler. İnsanlar altın auralılara çekilir, o kadar çok arkadaşları olur ki. Bağımsızdırlar ancak inatçı olabilirler.

 

Beyaz/Gümüş: Bu, son derece sezgisel, hassas ve psişik olan çok yetenekli bir kişiyi gösterir. Derin bir manevi anlayışa sahiptirler ve genellikle bir tür şifacıdırlar. Başkaları için çok çekicidirler, ancak sadece birkaç yakın arkadaşa sahip olmayı tercih ederler.

 

Gri/Siyah: Bu, depresif, olumsuz veya çok korkulu ve endişeli bir kişiyi gösterir. Bu auralar, bir arınma veya iyileşmeye ihtiyaç olduğunu gösterir.

 

Birinin aurasında çeşitli renkler olması mümkündür, ancak çoğu zaman sadece bir renk baskın olacaktır. Aura renkleri de kişinin ruh haline, yaşam olaylarına ve çevresine göre değişebilmektedir.

 

Görmek pratik gerektirir, bu yüzden sabırlı olun ve bunu çeşitli insanlar üzerinde test ederek becerilerinizi geliştirmeye devam edin.